Apie mus

„Lokė“

Telšių šokių, mados ir grožio studija „Lokė“ yra asociacija, ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – neformaliu ugdymu vienyti šokio mylėtojus, atstovauti jų interesams, vystyti ir populiarinti šokį; skatinti bei rūpintis šokiu ir jo, kaip dalyko kultūros švietimu, menine  kūryba, pramogų ir poilsio organizavimu, sportine ir rekreacine veikla, sveikos gyvensenos populiarinimu, vaikų bei suaugusiųjų bendravimu per Kantri ir linijinius šokius, Zumba Fitness,  sveiką gyvenseną, madą, grožį.

Veiklos sritys: kultūrinis švietimas, meninė kūryba, pramogų ir poilsio organizavimo veikla, sportinis rekreacinis švietimas.

Asociacijos nariams visuose asociacijos organizuojamuose renginiuose taikomos nuolaidos:

varžyboms – 30℅

seminarams – 50℅

Kaip tapti asociacijos nariu:

Asociacijos nariais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai ir juridiniai asmenys pateikę prašymą įstojimui;

Įsipareigoti laikytis asociacijos įstatų reikalavimų, vykdyti visuotinio narių susirinkimo, prezidento nutarimus, dalyvauti visuotiniuose narių susirinkimuose ;

Sumokėti stojamąjį mokestį bei metinį nario mokestį, nustatytą visuotinio narių susirinkimo sprendimu, kai bus priimtas į Asociacijos narius;

Laisvos formos prašymą tapti Asociacijos nariu pateikti prezidentei D. Tamulionienei (d.tamulioniene2@gmail.com), . Kandidatas kviečiamas ir turi dalyvauti visuotiniame Asociacijos narių susirinkime, kuriame svarstomas kandidato prašymas.

Pradžia

Telšių šokių, mados ir grožio studija „Lokė“ įkurta 2007 m. rugsėjo mėn. Įkūrėja Daina Tamulionienė.

Nuo 2007 m. studijos kryptis – Kantri ir linijiniai šokiai.

2014 m. pradėjo veikti mados ir grožio studijos užsiėmimai. Mergaitės, merginos ir moterys mielai leidžia laiką susipažindamos su mada, grožio industrija, turi galimybę dalyvauti madų pristatymuose, pažinti save, išbandyti savo  galimybes ant podiumo.

2015 m. pradėta nauja Zumba Fitness šokių – sporto sritis moterims, norinčioms gerai praleisti laiką ir kartu efektyviai deginti kalorijas, palaikyti gerą fizinę formą.

Asociacija:

Atstovauja Lietuvos valstybės interesus kitose valstybėse ar tarptautinėse organizacijose.

Vykdo visuomenei naudingą veiklą, rengiant ir įgyvendinant švietimo, meno, kultūros plėtros projektus.

Organizuoja seminarus, festivalius, stovyklas švietimo, meno bei kultūros bei sporto organizavimo klausimais.

Bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio valstybinėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, bendruomenėmis, asociacijomis. Įtvirtina puikius etinius ir profesinius sugebėjimus, suteikia kiekvienam nariui galimybes atskleisti savo sugebėjimus Kantri ir linijinių šokių, Zumba Fitness srityse.

магазин секс шоп Николаев

omgomg площадка