Linijiniai šokiai

Linijiniai šokiai

Šokiai linijomis (Linijiniai šokiai) skirti tiems, kas mokytis šokti ateina po vieną. Paprasti, greitai įsisavinami šokio judesiai derinami su įvairių stilių šiuolaikiška muzika. Skirtingi sudėtingumo lygiai leidžia pasišokti visiems, jaunimui ir vyresniesiems. Nuo salsos, rumbos, valso, tango, airiškų, graikiškų, country, disco, funky šokių pagrindų iki madingiausių individualios choreografijos šokių linijose. Dar niekas nesugalvojo lengvesnio būdo pradėti šokti, gerai praleisti laiką ir surasti daugybę bendraminčių.

Social – Pradedantieji :

Šis kursas parengtas pradedantiesiems, pagal šokių sudėtingumą, žingsnių aiškumą. Profesionalus šokių mokytojas paaiškins pagrindinius judėjimo principus, supažindins su stovėsena ir laikysena. Išmokys kaip patogiai judėti pirmyn, atgal, atlikti posūkius ir sukinius. Jums bus paaiškinta apie orientaciją erdvėje, judesių koordinaciją ir choreografijos niuansus. Na ir be abejo, turėsite galimybę išmokti daugybę įvairių stilių linijinių šokių.

Hobi grupė

Kursas skirtas pabaigusiems pradedančiųjų šokių kursus. Šokių vadovo profesionalumas, sukaupta patirtis ir nuolatinis tobulėjimas šioje srityje, garantuoja, kad šiame kurse jūs mokysitės stilingų, charakteringų, bet tuo pačiu lengvai įsisavinamų šokių linijomis. Jūsų laukia efektingos figūros, šokių technikos tobulinimas, pasaulinio garso choreografai ir muzikos atlikėjai. O taip pat šokių vakarai, bendraminčiai, išvykos, festivaliai, puikiausiai praleistas laikas.

Linijiniai šokiai vaikams

Kviečiame vaikus ir jaunimą  nuo 7 iki 18 m.  į linijinių šokių grupes!

 

Mūsų šokių mokyklos “Linijiniai šokiai vaikams” programa yra Telšių miesto savivaldybės akredituota Neformaliojo vaikų švietimo programa gaunanti NVŠ tikslines valstybės lėšas (krepšelį).  Mokyklinio amžiaus vaikučiams, dalyvaujantiems NVŠ programoje, yra  savivaldybės nustatyta suma mažinamas lankymo mokestis.

Linijiniai šokiai vaikams tai linijinių šokių kryptis, kurios pagrindą sudaro speciali linijinių šokių programa, skirta šokėjų  technikos ir individualumo išraiškai bei  varžybų rezultatams siekti. Todėl linijiniai šokiai skiriasi nuo įprastų linijinių šokių, šokamų vakarėliuose ir įvairiuose pasilinksminimuose, kurių pagrindinė paskirtis – pramoga ir laisvalaikio praleidimas.

Kantri ir linijinių šokių programos pagrindą sudaro Kantri ir Lotynų Amerikos ritmų šokiai, o taip pat įvairių laikmečių ir žanrų populiarūs šokiai.

Kodėl verta rinktis linijinių šokių studiją?
Linijiniai šokiai yra atliekami be poros- todėl puikiausiai tinka vaikams ir jaunimui neturintiems galimybių šokti pramoginius ar sportinius šokius poroje.

Šokių pamokose šokame ne tik įvairių lygių ir žanrų sportinių linijinių šokių solo programą, bet ir atliekame šokių kompozicijas grupėje, tobuliname šokių techniką, šokimo įgūdžius ir stilių.

Linijiniai šokiai suteikia puikias galimybes saviraiškai ir tobulėjimui, atveria galimybes pajusti varžymosi jaudulį, o taip pat atstovauti savo šalį Tarptautinėse varžybose, čempionatuose ir Pasaulinėse šokių žaidynėse. Tačiau nežiūrint į tai, mūsų šokių studiją gali lankyti visi norintys, nes nesant norui, varžybose dalyvauti nebūtina.

Dirbame pagal Pasaulinę kantri ir linijinių šokių federacijos (angl. World Country & Line Dancesport Federation) programą, kurios pagrindą sudaro WCDF organizacijos Pasaulinė linijinių šokių programa

Esame aktyvūs Lietuvos Kantri ir linijinių šokių asociacijos nariai. Dalyvaujame linijinių šokių varžybose ir festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje.

Mergaitės šoko varžybose. bei 2018 m tapo KLŠA čempionato reitingo nugalėtojos, Lietuvos varžybų prizininkės.

Social

2019 m. Social linijinių šokių programos pagrindiniai šokiai:

Quando Tu (Jive) – Line Dance

The Cool Cats – Line Dance

Dirty – Line Dance

Newcomer

2019 m. Newcomer linijinių šokių programos pagrindiniai šokiai:

ALilt Lost In The Shuffle Ronnie Grabs
30-01-2019
28-01-2020
BSmoothJealous Too Baiba Apena
13-03-2019
10-03-2020
CRise & Fall
Side By Side Matej Kucera
02-05-2018
30-04-2019
CRise & Fall
Run For Roses
Josefin Blomkvist
01-05-2019
05-05-2020
DCubanBut Darlin´
Kelli Haugen & Annabelle Hue
06-06-2018
04-06-2019
DCuban
Margit Cha Margit Cha
Javier Rodriguez Gallego
05-06-2019
02-06-2020
EFunkyGangsta Walk Raymond, Roy, Fiona, Eleni
18-07-2018
16-07-2019
EFunkyFunk It Out
Niels Poulsen
17-07-2019
14-07-2020
FNoveltyBa-De-Ya Vikki Morris & Julie Lockton
29-08-2018
03-09-2019
FNoveltyDance wDance with Me Tonight ith Me Tonight
Angelique Kemerlings
04-09-2019
01-09-2020